نحوه ساخت اسکلت فلزی

اجرای پوشش ضد حریق
بررسی و اجرای پوشش ضد حریق
اکتبر 25, 2021
مرکز خرید ورمیکولیت
بهترین مرکز خرید ورمیکولیت کجاست؟
ژانویه 19, 2022
ساخت اسکلت فلزی

برای ساخت اسکلت فلزی چه فاکتور هایی را باید مورد بررسی قرار داد؟ اسکلت های فلزی چه مزیت هایی دارند؟

در مطالب قبلی شما را با بررسی و اجرای پوشش ضد حریق آشنا کردیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد ساخت اسکلتهای فلزی به دست آورید.

بررسی ساخت اسکلت فلزی

اسکلت فلزی اغلب می تواند در ساخت قاب های فولادی اسکلت برای ساختمان ها استفاده شود. اسکلت فلزی سازه معمولاً از ستون‌های فولادی و تیرهای فولادی تشکیل شده است که به شکل‌های مختلف «شبکه‌ای» به یکدیگر پیچ، جوش داده شده و ساخته شده‌اند.

سپس می توان از این شبکه به عنوان پایه ای برای یک ساختمان تجاری یا مسکونی استفاده کرد، جایی که کف ها، دیوارها، سقف ها و روکش ها را می توان پس از آن نصب کرد.

ساخت اسکلت فلزی

کاربردهای ساخت اسکلتهای فولادی شامل موارد زیر است، اما محدود به موارد زیر نیست:

  • ساختمان های مرتفع
  • پروژه های مسکونی
  • انبارها
  • ساختمان های کشاورزی
  • دفاتر
  • ساختمان های عمومی
  • ساختمان های صنعتی و کارخانه ها

اسکلت های فلزی در حال تبدیل شدن به یک انتخاب محبوب در بخش مهندسی عمران است و ساخت سازه های فولادی بیشتر توسط شرکت ها برای پیشرفت های جدید استفاده می شود. عمدتاً به دلیل سهولت نصب، سازگاری و تناسب قاب با روش های مختلف اتصال است. ناگفته نماند که یک ساختمان با اسکلت فولادی می تواند با انواع مختلفی از مواد دیگر روکش شود.

این مجموعه روش مرسوم ساخت فولاد سازه‌ ای را ارائه می ‌دهد، که در آن تمام اجزای ساختمان در خارج از محل به صورت کیت ساخته می ‌شوند و متعاقباً به یکدیگر جوش داده می‌شوند. سپس در صورت نیاز، قاب های فولادی را مستقیماً به سایت شما منتقل می کنیم.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
مهمترین دلایل استفاده از پوشش ضد حریق

با این حال، ارزش این را دارد که بپرسیم آیا سازه‌ های اسکلتی فلزی مؤثرترین روش ساخت در مقایسه با ساخت فولاد در محل است یا خیر. به عنوان راهنمایی برای مهندسان طراح، ما برخی از مزایا و معایب ساخت اسکلت های فولادی را بیان کرده‌ ایم تا به شما کمک کنیم.

مزایای ساخت اسکلت فلزی

کیفیت بالا – این واقعیت که قاب‌های فولادی سازه‌ای را می‌توان خارج از محل ساخت، تضمین می ‌کند که با بالاترین کیفیت درمان می‌شوند. تجهیزات داخلی همیشه برای پروژه‌های اسکلت فولادی بزرگتر قابل اعتماد هستند، زیرا ساخت هر بخش توخالی فولادی، میله مسطح یا تیرآهن با استفاده از تجهیزات خارج از سایت تحت تأثیر متغیرهایی قرار نمی ‌گیرد که می ‌تواند بر کیفیت تأثیر بگذارد، مانند هر نوع شرایط آب و هوایی.

ساخت آسان در سایزهای مختلف_ ستون های فولادی در اندازه های مختلف موجود هستند و می توان آنها را به سفارش ساخت. این بدان معنی است که آنها می توانند برای تحمل بارهای خاص در ساختمان ها با انواع و اندازه های مختلف سفارشی شوند.

 مقاومت در برابر آتش_ سازه های اسکلت فلزی در برابر آتش بسیار مقاوم هستند و خطر آتش سوزی را برای ساختمان کاهش می دهند و در صورت وقوع آتش سوزی را به تاخیر می اندازند. پوشش های ویژه ضد شعله باعث افزایش این خاصیت فولاد سازه ای می شوند.

مقاوم به آفات و حشراتاجزای سازه‌ای فولادی در برابر اثرات تخریب ‌کننده حشرات و پستانداران در حال حفاری مصون هستند. که می ‌تواند برای چارچوب چوبی مشکل ایجاد کند مگر اینکه به اندازه کافی درمان شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 ویژگی مهم ورمیکولیت

مقاومت در برابر رطوبت و آب و هوا_ فولاد سازه ای بسته به محتوای کربن آن می تواند خواص مقاوم در برابر رطوبت خوبی داشته باشد. پوشش روی داغ و مواد پودری برای افزایش مقاومت در برابر زنگ‌ زدگی، یک جزء فولادی ساختاری را در برابر اثرات آب مصون تر می‌سازد. نکته مهمی برای اجزای در معرض آب و هوا می باشد.

اگر در مراحل برنامه ریزی توسعه هستید و می خواهید برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ساخت اسکلت فلزی انتخاب خوبی برای شما است یا خیر، لطفاً همین امروز با یکی از مهندسان ما تماس بگیرید. ما می توانیم در مورد گزینه های مختلف ساخت شما صحبت کنیم و توضیح دهیم که چگونه ساخت سازه های فولادی می تواند استحکام ساختمان شما را افزایش دهد، هزینه های ساختمان را کاهش دهد و زمان ساخت را کاهش دهد.

برای راهنمای کار با پیمانکاران فرعی در زمینه ساخت فولاد سازه، لطفاً با کارشناسان تماس بگیرید. نحوه اطمینان از کیفیت، انطباق و زمان انجام کار هنگام استخدام شرکت‌های تولید فولاد را می توانید بررسی کنید. با بخش هایی که انطباق قانونی، تکمیل فلز، انتخاب شریک ساخت و اشتباهات رایج را پوشش می دهد.

برای ساخت اسکلت فلزی با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۸۸۶۸۴۱۵۴ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − ده =

09121729035