خرید پوشش ضد حریق سازه های فلزی در سال 1401

مرکز خرید ورمیکولیت
بهترین مرکز خرید ورمیکولیت کجاست؟
ژانویه 19, 2022

برای خرید پوشش ضد حریق سازه های فلزی به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ چه فاکتور هایی شما را در این مسیر همراهیی می کند و به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟

در مطالب قبلی شما را با بررسی و اجرای پوشش ضد حریق آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

خرید پوشش ضد حریق سازه های فلزی

پوشش های ضد حریق برای پشتیبانی از ساختمان های فلزی مانند تیرها ، کانال ها ، لوله ها و ستون های لوله ای برای محافظت از یکپارچگی ساختاری آنها در آتش سوزی اعمال می شود.

تولیدات برخی شرکت ها بدون ضخامت پوشش مخرب که برای اندازه گیری ضخامت فیلم خشک این پوشش ها ایده آل است. علاوه بر این ، اندازه سنج های نقطه شبنم برای اطمینان از استفاده در شرایط محیطی ایده آل در دسترس هستند.

اگرچه فولاد نمی سوزد ، اما در هنگام قرار گرفتن در معرض دمای بالا برای مدت طولانی ، مانند آتش سوزی ساختمان ، می توان به شدت تضعیف گردد. اعتقاد بر این است که چنین خسارت هایی منجر به فروپاشی برج های تجاری در سر تا سر دنیا شود. از زمان حملات یازده سپتامبر ، توجه بیشتری به توسعه و استفاده از پوشش های ضد حریق  Intumescent  بهتر و با دوام تر متمرکز شده است.

خرید پوشش ضد حریق

در هنگام قرار گرفتن در معرض آتش ، یک پوشش Intumescent به طور کلی ضخامت 15 تا 30 بار در یک تست استاندارد گسترش می یابد و یک لایه ضخیم از فوم را تشکیل می دهد که با عایق حرارتی آن از گرما از فولاد محافظت می کند.

برخی از تولید کنندگان گزارش از 100 بار برای شرایط نامشخص را گزارش می کنند. به عنوان بخشی از فرآیند انبساط ، بیشتر پوشش ها یک خاکستر بیرونی مانند لایه کاراکتر تولید می کنند. با ادامه آتش سوزی ، پوشش خاکستر از بین می رود و روکش باقیمانده را در معرض دید قرار می دهد تا کاراکتر بیشتری تشکیل شود. بسته به ضخامت پوشش ، این فرایند چندین بار تکرار می شود .

پوشش های مقاوم در برابر آتش به طور کلی برای پایبندی به یک پرایمر نیاز دارند. یک روکش دکوری محافظ نیز ممکن است لازم باشد. به ویژه در محیط های مرطوب. از توری های تقویت شده می توان برای حفظ بهتر لایه کاراکتر در اشکال خاص استفاده کرد.

اندازه گیری کلید تضمین کیفیت است

اثربخشی یک پوشش ضد حریق سازه های فلزی بستگی به ضخامت پوشش و توانایی آن در حفظ لایه خاکستر دارد. ضخامت پوشش به طور معمول از 30 تا 500 میل (0.8 تا 13 میلی متر) متغیر است. ضخامت کاربردی باید مشخصات محصول را برای نوع ساختاری که در آن پوشانده شده و نیازهای کد ساختمان قابل استفاده را رعایت می کند (به عنوان مثال ، در برابر آتش سوزی درجه حرارت و مدت خاص) همراه باشد.

از آنجا که پوشش ضد حریق می توانند بسیار گران باشند (بسته به کاربرد و رتبه بندی مورد نیاز 4 تا 12 دلار در هر فوت مربع) ، اندازه گیری ضخامت پوشش می تواند نقش مهمی در کنترل هزینه های پروژه داشته باشد.

چسبندگی مناسب نیز برای اثربخشی این پوشش ها ضروری است. از آنجا که چسبندگی به شدت تحت تأثیر شرایط آب و هوایی در زمان کاربرد قرار می گیرد، تولید کنندگان به طور کلی دامنه شرایطی را که ممکن است محصولات آنها اعمال شود، مشخص می کنند، رطوبت نسبی، دمای هوا و تفاوت بین دمای سطح است. بنابراین ، مهم است که هنگام استفاده از روکش های داخل بدن ، شرایط آب و هوایی را با دقت کنترل کنید.

اندازه گیری ضخامت فیلم Defelsko

Defelsko مدلهای بسیاری از ضخامت روکش Positector 6000 را ارائه می دهد که برای اندازه گیری ضخامت کل پوشش ضد حریق ایده آل است. انتخاب در درجه اول به ضخامت پوشش مورد انتظار بستگی دارد.

سری Positector 6000 فوت برای اندازه گیری ضخامت پوشش تا 250 میلی متر (6.4 میلی متر) ایده آل است. این کار ها با حداکثر دقت 0.5 میلی متر (0.01 میلی متر) + 1 ٪ خواندن برای اندازه گیری های کمتر از 100 میلی متر (2.5 میلی متر) ارائه می دهند. برای قرائت بیش از 100 میلیون (2.5 میلی متر) ، دقت 0.5 میلی متر (0.01 میلی متر) + 3 ٪ از خواندن است.

سری Positector 6000 FKS برای برنامه های ضخیم تر تا 500 میلی متر (13 میلی متر) توصیه می شود ، که برای آن Gages با دقت 1 میلی متر (0.02 میلی متر) + 3 ٪ از خواندن نتایج را ارائه می دهد.

سری Positector 6000 FLS برای برنامه های بسیار ضخیم تا 1.5 اینچ (38 میلی متر) در دسترس است ، با دقت + 0.01 اینچ (0.2 میلی متر) + 3 ٪ از خواندن.

بارگیری اندازه گیری ها از Positector 6000 به همان اندازه یکپارچه است که آن را در یک چوب داده USB ذخیره کنید یا یک کابل USB را به رایانه وصل کنید. این ویژگی ها امکان چاپ مناسب و تجزیه و تحلیل بیشتر در رایانه شخصی را فراهم می کند. قابلیت ورود به سیستم و قابلیت بارگیری داده ها به یک اپراتور امکان می دهد تا به راحتی تغییرات ضخامت پوشش را از طریق اندازه گیری های متعدد در مناطق بزرگ ردیابی کند. مدل های پیشرفته با اتصالات WiFi و Bluetooth می باشد.

استفاده از Positector 6000 Gages برای اندازه گیری ضخامت پوشش ضد حریق سازه های فلزی با بهترین روش صنعت پذیرفته شده مطابقت دارد. انجمن پیمانکاران ضدعفونی کننده ملی یک روش تضمین کیفیت را برای استفاده از پوشش های پوشش ضد حریق سازه های فلزی منتشر می کند . این روش مستلزم آن است که ‘ضخامت نهایی باید با ضخامت فیلم خشک مطابق با AWCI [ارتباط دیوار و صنایع سقف] اندازه گیری شود. ، ‘روش استاندارد برای آزمایش و بازرسی از مواد نازک فیلم نازک کاربردی مواد مقاوم در برابر آتش  است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
راهنمای خرید ورمیکولیت

در حالی که راهنمای AWCI خاطرنشان می کند که اندازه گیری ضخامت پوشش باید با یک حیاط تأیید شده توسط اداره ساختمان که دارای صلاحیت است ، انجام شود ، فقط دو روش اندازه گیری قابل قبول را ذکر می کند: کشش مغناطیسی و سنسورهای مبتنی بر شار مغناطیسی. Positector 6000 Gages از رویکرد پذیرفته شده دوم استفاده می کند.

با مراجعه به راهنمای AWCI ، حداقل یک تولید کننده پوشش پوشش ضد حریق سازه های فلزی (سیستم های محافظت از آتش A\/D) Defelsko را به عنوان تولید کننده Gages Film Dry مناسب برای اندازه گیری ضخامت پوشش ذکر می کند.

نظارت بر شرایط محیطی قبل از استفاده

همانطور که در بالا ذکر شد ، پوشش های مقاوم در برابر آتش نشانگر فقط باید در محدوده ایده آل رطوبت و درجه حرارت نسبی اعمال شوند.

اندازه گیری و ضبط شرایط آب و هوایی DPM Dew Point Positector از جمله: رطوبت نسبی، دمای هوا ، دمای سطح، دمای نقطه dew point و تفاوت بین دمای سطح و دمای dew point.

Positector DPM قادر به ثبت پارامترهای محیطی زیر است: ٪ رطوبت نسبی (٪ RH) ، دمای هوای محیط (TA) ، دمای سطح (TS) ، دمای نقطه dew point (TD)  و دمای سطح منهای دمای نقطه dew point (TS TD).  هر پنج شرایط آب و هوایی به طور همزمان کنترل و محاسبه می شوند و در فشار یک دکمه ، خوانش ها را می توان به همراه تاریخ و زمان در حافظه ذخیره کرد.  Positector DPM همچنین دارای یک ویژگی ورود به سیستم خودکار منحصر به فرد است که به طور خودکار مجموعه داده های حاوی هر شرایط آب و هوایی را در یک بازه زمانی انتخاب شده کاربر ثبت می کند. این برای حفظ سابقه کامل از شرایط محیطی و روندهای منتهی به ، در حین و بعد از استفاده از یک پوشش پوشش ضد حریق سازه های فلزی مفید است.

پوشش  ضد حریق، که اغلب از آن به عنوان رنگ intumescent یاد می شود ، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه ها برای محافظت از عناصر تحمل بار ساختمانها در برابر آتش است.

پوشش از طریق عایق بندی عناصر ساختاری (ستون ها ، تیرها ، کف و سقف) که از ساختمان پشتیبانی می کنند، به تأخیر می اندازد، بنابراین به دستیابی به سطح مقاومت در برابر آتش مشخص شده از نظر زمان کمک می کند. بنابراین ، این بالاترین اولویت محافظت از آتش سوزی منفعل را برآورده می کند: جلوگیری از فروپاشی ساختمان ، امکان تخلیه ایمن مردم از آن و ایمن تر کردن آن برای تیم خدمات اضطراری و نجات است.

پوشش Intumescent روشی فزاینده برای تأمین محافظت از آتش منفعل به سازه های تحمل بار، به ویژه فولاد سازه است که در طراحی معماری مدرن هر دو ساختمان صنعتی و تجاری بیشتر محبوب می شود. به عنوان وسیله ای برای محافظت در برابر آتش، پوشش   Intumescent چندین مزیت را ارائه می دهد:

این خصوصیات ذاتی مواد ، به عنوان مثال ، خصوصیات مکانیکی را اصلاح نمی کند.

به راحتی پردازش می شود  و انواع مختلفی از رنگهای داخل بدن را می توان در انواع مواد مانند فولاد ، الوارها ، عناصر کامپوزیت و بتن استفاده کرد.

چگونه پوشش ضد حریق کار می کنند؟

رنگ intumescent یک پوشش واکنشی است که در نتیجه قرار گرفتن در معرض گرما متورم می شود ، بنابراین در حجم افزایش می یابد و در چگالی کاهش می یابد. به طور خاص ، یک پوشش intumescent یک لایه است که با تورم به روش کنترل شده تا بسیاری از مواقع به ضخامت اصلی خود ، واکنش نشان می دهد ، و یک کاراکتر کربنی ایجاد می کند که توسط تعداد زیادی از حباب های کوچک ایجاد می شود که به عنوان یک لایه عایق برای محافظت از بستر عمل می کنند.

هدف از محصولات Intumescent جلوگیری از ساختاری ساختمان است که در صورت رسیدن عناصر فلزی تحمل بار به حالت بحرانی می تواند رخ دهد.

برای فولاد ، این به دمای بحرانی مرتبط است ، به عنوان دمایی که ظرفیت تحمل بار در آن برابر با تأثیر بارهای اعمال شده برابر می شود (بنابراین عنصر فولادی بسیار نزدیک به فروپاشی است). دمای بحرانی فولاد می تواند بسته به طرح بارگذاری ، از 350 درجه سانتیگراد تا 750 درجه سانتیگراد متغیر باشد ، اما در بیشتر موارد بین 500 درجه سانتیگراد و 620 درجه سانتیگراد.

برای بتن ، حالت بحرانی به دمای بحرانی میله های تقویت کننده (به طور معمول از 350 درجه سانتیگراد تا 500 درجه سانتیگراد) مرتبط است و برای رسیدن به دمای 500 درجه سانتیگراد در داخل عنصر بتونی.

برای چوب ، حالت بحرانی پس از سوزاندن به بخش باقیمانده عنصر تحمل بار چوب مرتبط است.

نحوه استفاده صحیح از رنگهای ضد حریق در نکات آماده سازی مواد فولادی

رنگهای Intumescent همیشه بخشی از یک سیستم هستند. برای Steelworks ، این سیستم شامل یک پرایمر ضد خوردگی و (در نهایت) یک روکش است. برای اولی ، هدف اطمینان از چسبندگی به بستر در حالت سرما ، محافظت از ضد خوردگی و چسبندگی کاراکتر درون ریز که در هنگام قرار گرفتن در معرض آتش تشکیل شده است ، در حالی که برای دومی ، هدف خدمت به یک عملکرد زیبایی شناختی و در صورت پرخاشگری خاص جوی است ، یک عملکرد پوششی برای جلوگیری از تخریب زودرس و غیرفعال کردن لایه  intumescent و ترویج مقاومت به هوازدگی در شرایط استفاده نهایی است.

قبل از اینکه با یک پرایمر سازگار پوشانده شود ، کار فولاد باید مطابق با استاندارد سوئدی SA 2.5 تهیه شود. اگر قبلاً اینگونه باشد ، باید از گریس ، روغن ، زنگ زدگی ، خاک یا هر آلاینده دیگری که ممکن است باعث مهار پیوند و تمیز شود.

پرایمرهای سازگار ، آزمایش شده با محصولات اصلی Promat عبارتند از:

 • اکریلیک
 • روغن ​​آلکید کم یا متوسط
 • دو اپوکسی مؤلفه
 • اپوکسی غنی روی (حاوی حدود 80 ٪ توسط جرم پودر روی فلزی)
 • اپوکسی غنی از روی (حاوی حدود 96 ٪ توسط جرم پودر روی فلزی)
 • سیلیکات روی
 • Polybutadien
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 ویژگی مهم ورمیکولیت

برای سرعت و کیفیت فینیش ، پوشش های Intumescent ترجیحا اسپری با تجهیزات رنگ بدون هوا استفاده می شوند. کاربرد برس و غلتک نیز ممکن است امکان پذیر باشد.

اسپری، برس یا غلتک رنگ استفاده می کند.

اسپری، برس یا غلتک استفاده شده از روکش (در صورت لزوم).

ستون و پرتو فولادی سازه. باید تمیز، خشک و عاری از گرد و غبار، روغن ، مقیاس آسیاب شل یا زنگ زدگی باشد و هر شرایط دیگری که از چسبندگی خوب و انفجار مطابق با استانداردهای مناسب بین المللی جلوگیری می کند.

خرید پوشش ضد حریق

ضخامت فیلم خشک در پوشش ضد حریق چیست؟

ضخامت فیلم خشک و مقدار مواد مورد نیاز برای زمان خاص مقاومت در برابر آتش (R 30 ، 60 ، 90 ، 120 دقیقه یا بیشتر)به عوامل مختلفی بستگی دارد.

ضخامت فیلم خشک از محصولات بی نظیر برای فولاد سازه توسط عوامل زیر تعیین می شود:

توده. همچنین به نام Massivation ، Factor Setrit یا HP \/A یا AP \/V) ، نسبت بین ناحیه فولاد در معرض آتش و حجم بخش فولاد شناخته می شود. هرچه فاکتور توده بالاتر باشد ، بخش فولاد سریعتر گرم می شود و ضخامت مواد محافظت از آتش بیشتر مورد نیاز است.

تعداد صفحه هایی که در معرض آتش قرار می گیرند. آیا فولاد سازه یک ستون یا پرتو ، یک عنصر کامپوزیت ، یک بخش توخالی یا چیز دیگری است؟

دمای حیاتی ، دمای محدود کننده به عنوان تابعی از میزان استفاده است. هرچه دمای حیاتی پایین تر باشد ، بخش فولاد سریعتر به آن می رسد و ضخامت مواد حفاظت از آتش مورد نیاز بیشتر می شود.

مدت زمان یا رتبه آتش سوزی یا سطح حفاظت مورد نیاز (R 60 ، R 120 و غیره.)

آزمون های استاندارد و مصوبات. استانداردهای مختلف آزمایشی و مصوبات مختلفی وجود دارد که ضخامت های مختلفی برای همان محافظت دارند.

چه موقع باید ضخامت فیلم مرطوب (WFT) و ضخامت فیلم خشک (DFT) اندازه گیری شود؟

در حین کاربرد، لازم است که به طور مکرر ضخامت فیلم مرطوب (WFT) را با ضخامت فیلم مرطوب اندازه گیری کنیم.

برای تعیین ضخامت فیلم خشک (DFT) بر اساس ضخامت فیلم مرطوب (WTF) ، لازم است WFT را با یک عدد خاص که از محصول به محصول دیگر متفاوت است ، ضرب کنید. برای دامنه محصول Promat ، مقدار بین 0.68 و 0.7 است (برای اطلاعات بیشتر به برگه داده محصول خاص مراجعه کنید).

حداکثر ضخامت که می تواند برای هر پوشش اعمال شود ، براساس محصول و همچنین با مصرف مرتبط متفاوت است TSR ،) نرخ گسترش نظری(

پس از مدت کافی خشک شدن، بررسی ضخامت فیلم خشک باید با استفاده از یک سنج کالیبره شده مناسب انجام شود. یک ابزار القایی الکترومغناطیسی با عملکرد آماری برای ذخیره بررسی ها و محاسبه میانگین آنها بسیار مفید است.

در جایی که بررسی فیلم های خشک شامل یک پرایمر یا روکش است ، باید برای این پوشش ها کمک هزینه ای انجام شود و از کل بررسی ها کم شود.

آیا برای محافظت از فولاد نیاز به استفاده از پوشش های مخصوص داریم؟

پوشش ضد حریق سازه های فولادی برای کاربرد های داخلی طبیعی می تواند بدون هیچ لایه بالایی تزئینی اضافی استفاده شود. اضافه کردن یک روکش برای کاربرد های نیمه عمودی در معرض یا رطوبت زیاد محیط لازم می باشد.

ماهیت محیطی که روکش ها در معرض آن قرار می گیرند ممکن است بر دوام یا عملکرد آنها در وضعیت آتش سوزی تأثیر بگذارد. در صورت لزوم ، یک روکش بالا باید روی سطح پوشش ضد حریق سازه های فولادی استفاده شود ، یا به عنوان محافظت در برابر تخریب محیط زیست یا برای اهداف تزئینی می باشد.

چگونه می توانم بهترین نوع پوشش ضد حریق سازه های فولادی را برای پروژه خود انتخاب کنم؟

روکش بالا باید بر اساس استفاده در نظر گرفته شده از سیستم و شرایط محیطی مشخص شود.

دسته های کاربردی زیر برای محصولات ضد حریق مطابق ETAG 018 تعریف شده است:

نوع X: سیستم پوشش واکنشی در نظر گرفته شده برای همه شرایط (داخلی ، نیمه در معرض و در معرض).

نوع Y: سیستم پوشش واکنشی در نظر گرفته شده برای شرایط داخلی و نیمه در معرض. دومی شامل دمای زیر صفر است ، اما در معرض باران و قرار گرفتن در معرض محدود در برابر اشعه ماوراء بنفش (ماوراء بنفش) (که ارزیابی نمی شود) نیست.

نوع Z1: سیستم پوشش واکنشی در نظر گرفته شده برای شرایط داخلی (به استثنای دمای زیر صفر) با رطوبت بالا.

نوع Z2: سیستم پوشش واکنشی در نظر گرفته شده برای شرایط داخلی (به استثنای دمای زیر صفر) با کلاسهای رطوبت غیر از Z1

در صورت محافظت از یک روکش خاص (بسته به شرایط آب و هوایی) ، می توان از پوشش ها نیز در شرایط رطوبت بالا ، نیمه در معرض یا در معرض استفاده کرد.

گروه های اصلی شیمیایی روکش ها مورد استفاده برای حفاظت از محیط زیست عبارتند از:

 1. پوشش پلی اورتان دو جزئی
 2. پلی اورتان اکریلیک دو جزئی
 3. اکریلیک
 4. پلی اورتان
 5. PU اکریلیک
 6. اپوکسی
 7. اورتان آلکید

آیا می توانم از رنگ های پوشش ضد حریق سازه های فولادی برای محافظت از ساخت های بتونی یا چوب استفاده کنم؟

از پوشش های ضد حریق سازه های فولادی همچنین می توان برای محافظت از بتن استفاده کرد ، در این صورت ضخامت لازم برای زمان مقاومت در برابر آتش با توجه به دمای بحرانی هر دو میله تقویت شده از فولاد (بین 350 درجه سانتیگراد و 500 درجه سانتیگراد) و پوشش بتونی محاسبه می شود. (کمترین فاصله بین سطح تقویت تعبیه شده و سطح بیرونی بتن می باشد).

پوشش ضد حریق سازه های فلزی چیست؟

هنگامی که شما مسئول یک استراتژی مدیریت آتش سوزی هستید، هر انتخابی اهمیت دارد. یک قدم که می توانید برای اضافه کردن مقاومت در برابر آتش در امکانات خود استفاده کنید، استفاده از پوشش ضد حریق سازه های فلزی است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
مزایای استفاده از پوشش های ضد حریق معدنی چیست

پوشش یا روکش های بی نظیر به صورت منفعلانه افزایش مقاومت ساختمان در برابر آتش کمک می کند. این پوشش ها در معرض دمای شدید قرار می گیرند. روکش ها زمانی که گسترش پیدا می کنند چگالی از دست می دهند. در نتیجه، آنها به عنوان عایق عمل می کنند.

راز این پوشش ها در آرایش شیمیایی آنها نهفته است. یک پوشش ضد حریق از بسیاری از مواد شیمیایی تشکیل شده است که همه در یک اتصال دهنده به حالت تعلیق در می آیند. چسب در پاسخ به قرار گرفتن در معرض گرما نرم می شود و اجازه می دهد مواد شیمیایی معلق واکنش نشان دهند.

پوشش ضد حریق سازه های فلزی در مقایسه با پوشش سیمانی

پوشش ضد حریق یکی از سه گزینه اصلی برای محافظت در برابر آتش منفعل است. دسته های دیگر در این زمینه بتونی متراکم و ضدعفونی کننده سیمان سبک هستند. خواندن را ادامه دهید تا تفاوت بین پوششهای داخل بدن و سیمان را درک کنید.

پوشش های سیمانی سبک وزن محصولات مبتنی بر سیمانی هستند که برای ساختارهای ضد آتش استفاده می شوند. این پوشش ها مانند پوشش ضد حریق سازه های فلزی ، می توانند تا دمای بسیار گرم بایستند. همانطور که از نام آنها پیداست ، آنها بسیار سبک تر از بتن متراکم هستند.

گفته می شود ، پوشش های سیمانی اشکال قابل توجهی دارند. یک مشکل اصلی – فضای بین بستر و پوشش با گذشت زمان توسعه می یابد. این فضا می تواند پر از رطوبت شود و خوردگی را تشویق کند. در نتیجه ، این پوشش ها می توانند در نهایت تضعیف شوند.

پوشش های سیمانی همچنین هزینه های زیادی برای نصب و تمایل به ترک دارند. به دلیل این مسائل ، پوشش های سیمانی با گذشت زمان محبوبیت خود را از دست داده اند.

درعوض ، آتش سوزی ضد حریق امروز به گزینه ای برای پوشش آمیزی شده آتش سوزی تبدیل شده است.

مطمئن نیستید که آیا پوشش های سیمانی یا ضد حریق برای پروژه شما مناسب هستند؟

ما با تأمین کنندگان پوشش های صنعتی واجد شرایط همکاری کرده ایم که به شما در صرفه جویی در وقت و هزینه در پروژه بزرگ بعدی خود کمک می کند.

هزینه پوشش ضد حریق سازه های فلزی چقدر است؟

هم پاسخ کوتاه و هم پاسخ طولانی به این سوال وجود دارد ، اما ما با جواب طولانی شروع خواهیم کرد. هزینه های پوشش آمیزی برای پروژه شما می تواند بر اساس عوامل بسیاری متفاوت باشد. این عوامل عبارتند از:

 • ضخامت روکش
 • چسبندگی
 • آماده سازی سطح مورد نیاز
 • مقاومت در برابر محیط زیست
 • نسبت انبساط (یعنی چقدر پوشش در هنگام قرار گرفتن در معرض دمای بالا گسترش می یابد)
 • سطح  ویسکوزیته

با توجه به این نکته ، می توانید انتظار داشته باشید که از 4 تا 12 دلار در هر فوت مربع از پوشش ضد حریق سازه های فلزی بپردازید. مبلغ دقیقی که پرداخت می کنید به عوامل ذکر شده در بالا بستگی دارد.

هنگام انتخاب رنگ مناسب، توجه به تفاوت های کلیدی بین پوشش های مقاوم در برابر آتش و آتش سوزی مهم است. هنگام ساخت و حفاظت از املاک شخصی در خط قرار دارد، انتخاب رنگ مناسب برای پروژه خود مهم است.

رنگ های مقاوم در برابر آتش با ایجاد سدی در برابر شعله های آتش کار می کنند. این سبک های رنگ ها اغلب با تشکیل یک لایه کاراکتر بر روی بستر در هنگام ملاقات با شعله های آتش کار می کنند. این رنگ ها اغلب برای جلوگیری از سوزاندن و تخریب ، از فولاد ، چوب و گچ استفاده می شوند. این رنگ با ایجاد حباب های گازی که باعث تقویت مواد افزودنی رنگ در هنگام ملاقات با شعله های آتش می شود ، کار می کند. هنگامی که از فولاد و چوب استفاده می شود ، لایه کاراکتر کف کار می کند تا قبل از اینکه شعله های آتش از طریق ماده نفوذ کنند ، زمان اضافه کنند. این رنگ ها اغلب با محدودیت زمان مقاوم در برابر آتش ، در هر نقطه از سی دقیقه تا یک ساعت ، که نشان می دهد مقدار زمان قبل از شکست لایه کاراکتر و شعله های آتش وارد بستر می شود.

تفاوت رنگ های بازدارنده آتش در توانایی های جلوگیری از احتراق آنها است. این رنگ ها با ایجاد مواد قابل احتراق تر برای اشتعال و ایجاد محصولات به سطح طبقه بندی شعله مورد نظر بسیار دشوارتر عمل می کنند. اگر یک قسمت آتش سوزی شود ، رنگ بازدارنده آتش سوزی کار می کند تا سرعت گسترش شعله های آتش را کُند کند. پوشش ضد حریق سازه های فلزی در هنگام استفاده از سطح عملکرد شعله بهترین حالت را دارند. این رنگ در هنگام استفاده در فضاهای مسکونی ، فضاهای تجاری و مسیرهای فرار بهتر عمل می کند تا در صورت نیاز به تخلیه یک ساختمان ، احتراق را کند کند.

اگر به سادگی به دنبال یک رنگ مقاوم در برابر آتش برای رنگ خانه یا لوازم خود هستید ، ما لیست خوبی از بهترین محصولات زیر را گرد آورده ایم.

انواع رنگ پوشش ضد حریق سازه های فلزی

غالباً اصطلاح ‘رنگ ضد آتش’ دارای معانی متنوعی است. دو مورد از مهمترین طبقه بندی این رنگ ، قالب های رنگ آمیزی و سیمانی هستند. به عبارت ساده تر ، رنگ سیمانی یک سبک قدیمی تر از ضدعفونی کننده است که یک مانع ضخیم تر ایجاد می کند. این رنگ با ترکیب سیمان با روکش ضد آتش و سپس استفاده از آن در سطح مورد نظر کار می کند. پوشش ضد حریق یک روش جدیدتر است و با رشد و تشکیل سدی در هنگام قرار گرفتن در معرض گرمای شدید کار می کند.

در آپدیت جدید این صفحه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص در اختیارتان قرار دهیم.

برای خرید پوشش ضد حریق سازه های فلزی در سال 1401 با مناسب ترین قیمت ها با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۸۸۶۸۴۱۵۴  تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + بیست =

09121729035