راهنمای خرید ورمیکولیت

پوشش سیمانی
پوشش ضد حریق پایه سیمانی چیست؟
اکتبر 11, 2020
خواص ورمیکولیت چیست؟
مارس 14, 2021

برای خرید ورمیکولیت لازم است تا با مشخصات و ویژگی های این ماده آشنا باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید ورمیکولیت بگیرید.

در این مقاله می خواهیم شما را برای خرید ورمیکولیت راهنمایی کنیم.

همچنین اگر می خواهید در مورد پوشش ضد حریق پایه سیمانی اطلاعاتی به دست آورید می توانید مطالب قبلی را مطالعه کنید.

خرید ورمیکولیت را از کجا انجام دهیم؟

به دو دلیل مردم در یافتن ورمیکولیت دچار مشکل شده اند:

در اوایل دهه 1990 شرکت W.R. Grace معدن خود را در لیبی، مونتانا و بیش از 20 کارخانه فرآوری در سراسر کشور تعطیل کرد. در نتیجه، مناطق بسیاری وجود دارد که در آنجا کارخانه محلی برای پردازش ورمیکولیت وجود ندارد.

به دلیل تبلیغات بد درمورد لیبی و معدن ورمیکولیت لیبی، بیشتر فروشگاه های بزرگ دیگر نمی توانند ورمیکولیت تهیه کنند.

با این وجود، استفاده از ورمیکولیت توسط پیمانکاران استخر حرفه ای، تولیدکنندگان بزرگ گلخانه، تولیدکننده ها و برنامه های عایق نسوز صنعتی، نصب کنندگان عایق ها، تولید کنندگان صنعتی و مشاغل تجاری استفاده می شود.

متأسفانه علاقه مندان در یافتن منابع برای مقادیر نسبتاً کم مشکل داشته اند و بنابراین این سایت برای کمک به آن ها در یافتن و خرید ورمیکولیت طراحی شده است.

ما سعی کرده ایم این سایت را بر اساس مناطق اصلی مورد علاقه و یا برنامه هایی که از ورمیکولیت برای آنها استفاده می شود، سازماندهی کنیم.

خرید ورمیکولیت

ساخت استخر شنا

همه پیمانکاران و فروشندگان آستر وینیل از ورمیکولیت استفاده نمی کنند، اما ابتدا فروشگاه ها و فروشندگان استخر محلی خود را امتحان کنید تا ببینید آیا آن ها ورمیکولیت پایه استخر معمولی (آنچه ما V 16 Pool Base می نامیم) به شما می فروشند یا محصول از قبل مخلوط شده که ترکیبی از ورمیکولیت و سیمان پرتلند (آنچه ما Ultra Mix II می نامیم).

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
پوشش های ضد حریق معدنی از چه مصالحی ساخته شده است

باغبانی

اگر تعداد زیادی کیسه پرلیت یا ورمیکولیت می خواهید، پیشنهاد می کنیم با مرکز باغچه یا گلخانه محلی خود تماس بگیرید و ببینید آیا آن ها می توانند به شما کمک کنند.

با فروشگاه های بزرگ خود را اذیت نکنید زیرا آن ها اغلب فقط کیسه های کوچک را ذخیره می کنند و ممکن است هیچ گونه ورمیکولیت ذخیره نکنند.

مراکز باغی و عملیات گلخانه ای مواد را از توزیع کنندگان خرید و فروش کیسه های بزرگ پرلیت و ورمیکولیت خریداری می کنند و ممکن است آن ها به شما کمک کنند.

بعضی اوقات محصولاتی مانند Soilac ما (برای استفاده در باغ های بیرون و محوطه سازی) از توزیع کنندگان باغبانی در دسترس نیستند.

برای این گریدهای پرلیت، ممکن است بخواهید با فروشگاه های محلی ساختمانی تماس بگیرید و دیوار عایق پرلیت (نه ورمیکولیت) را بخواهید.

این معمولاً گرد و غبار، ریز و دقیقاً همان چیزی است که شما برای باغ خود می خواهید (ذرات ریز باعث جمع نشدن خاک های رس می شود و مقدار قابل توجهی آب را در خود نگه می دارد).

باز هم، اگر همه راه های دیگر ناموفق بود، با یک تولید کننده مانند مجموعه آریا نسوز تماس بگیرید.

تولیدکنندگان پرلیت بسیار بیشتر از تولیدکنندگان ورمیکولیت هستند و تولیدکنندگان پرلیت را می توان در موسسه پرلیت یافت.

برای بسته بندی درجات آزمایشگاهی ورمیکولیت، گریدهای صنعتی پرلیت یا ورمیکولیت و هرگونه استفاده دیگر، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.

مشحصات کلی ورمیکولیت

اساساً ورمیکولیت عضوی از گروه مواد معدنی فیلوسیلیکات است که از لحاظ ظاهری شبیه میکا است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
پوشش فایرپروف چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

این ماده در مناطق مختلف جهان یافت می شود، اما در حال حاضر معادن مهم در آفریقای جنوبی، چین، برزیل، زیمبابوه و ایالات متحده واقع شده اند.

بزرگترین معادن عملیاتی امروز در منطقه پالابورا در شمال شرقی ترانسوال در آفریقای جنوبی، در گوشه های شمال غربی چین و در امتداد رشته شرقی آپالاچی واقع شده است.

برای خرید ورمیکولیت با مناسب ترین قیمت ها با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۸۸۶۸۴۱۵۴ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =

09121729035